Dweilmiddag op maandag, Uitdagend & Aopengezellig!!!
- Details
- Gepubliceerd: maandag 10 februari 2014
- Geschreven door Jeroen van Overveld
’t Is alweer de 17de keer dat CV de Aopelaanders op maandagmiddag de dweilmiddag organiseert.
Net bijgekomen van de zinderende zondag gaan zo’n 15 tot 20 ploegen met elkaar de strijd aan, in diverse spelonderdelen in een aantal verschillende horecagelegenheden.
Ook dit jaar zal er voor de kinderen, een spellencircuit uitgezet worden in de deelnemende cafés.
Kortom iedereen, jong en oud, kan deelnemen aan de dweilmiddag!
Om 12.00 uur verzamelen de teams zich in Ut Krisje, alwaar zij ontvangen worden door een zeer gemotiveerde raad van elf...
Want daar waar zij normaal gesproken gebroederlijk, en in vriendschap met elkaar feesten en lachen, is deze middag toch van een iets andere orde.
Niets wordt aan het toeval overgelaten, de messen zijn geslepen!
In de verschillende cafés wordt keihard gestreden om de felbegeerde trofee in de wacht te slepen.
Deelnemende café's en finale
Vanuit Ut Krisje doet men ‘s middags al dweilend de volgende etablissementen aan: Het Kaffee, Marktzicht, Jolly Jester en D’n Dokter.
Daar zal een combinatie van intelligentie, samenwerking, snelheid en vernuft de doorslag geven, welk team zich in de beste positie voor de finale, later op de dag, manoeuvreert. Om vervolgens weer samen te komen in de Harmoniezaal, waar die spectaculaire finale zal plaatsvinden.
Aanmelden
Teams, bestaande uit 4 tot 6 personen, kunnen zich opgeven bij André Arnouts, van Oosterhoutstraat 21, tel.: 06-24822050 E-mail : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Voor de kinderen
De kinderen vanaf 4 jaar kunnen, eventueel onder begeleiding van Papa en Mama ook deelnemen aan de dweilmiddag.
Zij hoeven zich niet van te voren op te geven, maar kunnen gewoon om 12.00 uur naar Ut Krisje komen en krijgen daar een deelnameformulier.
In dezelfde cafés als waar de dweilmiddag plaatsvindt, zullen ook de spelonderdelen voor de kinderen plaatsvinden.
Je kunt als groepje meedoen, maar ook individueel.
Dus kinderen: doe allemaal mee met de dweilmiddag op maandag 3 maart.
Een bruisende, oer-rijsbergse middag vol sensatie; zorg dat je er bij bent!!!
